התאחדות התעשיינים בישראל

עזרה

 

 

 

ברוכים הבאים למרכז ההזדמנויות העסקיות החדש של איגוד המתכת, חשמל ותשתית

מטרתו של המרכז לקרב את חברי האיגוד להזדמנויות עסקיות קונקרטיות בארץ ובחו"ל. בנוסף, מהווה המרכז פלטפורמה ליצירת שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים.

המידע עליו מתבסס המרכז נאסף ממגוון מקורות בארץ ובעולם, ונשלח לחברי האיגוד באופן ממוקד, במטרה להפנות אל התעשיינים מידע תמציתי וקולע בהתאם לצרכים שהוגדרו על-ידם.

מרכז ההזדמנויות מופעל ע"י צוות האיגוד וחברת "מרקטסול".

המרכז הוקם במטרה להעניק לחברים באיגוד שירות ייחודי אשר יצעיד כל אחד מאיתנו בנפרד ואת כולנו גם יחד אל עתיד משותף של עשייה בתעשייה.

במערכת החדשה תוכל לצפות בהזדמנויות העסקיות שנשלחות אליך.

הכניסה למערכת הינה על ידי הקלדת שם משתמש (האימייל שלך) וסיסמא.

לאחר כניסה למערכת תוכל לצפות בכל ההזדמנויות הפעילות שהופצו אליך, כמו כן ניתן באמצעות איזור החיפוש לחפש הזדמנויות ספציפיות לפי סיווגים, לפי תאריכים ועוד.

הזדמנויות שפג תוקפם יופיעו בחיפוש הזדמנויות לפי סטאטוס הזדמנות "פג תוקף".  

כמו כן, בעדכון פרטים אישיים תוכל לעדכן את פרטיך האישיים או את העדפות קבלת ההזדמנויות שלך.

 

 

שאלות נפוצות

כיצד נאסף המידע?
מקורות המידע רבים ומגוונים...
המרכז להזדמנויות עסקיות מקיים שיתופי פעולה עם גורמים רבים ומגוונים. גופים ציבוריים כגון: מכון הייצוא, הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי (רשפ"ת), מתימו"פ, החברה למשק וכלכלה וכו', חברות המספקות מידע עיסקי, חברות כלכליות גדולות כגון חברת חשמל, מקורות, רשות הרכבות והנמלים, תע"ש ועוד. בנוסף, נסקרים מאגרי מידע בארץ ובעולם לצורך איתור וקבלת הזדמנויות עסקיות.

כיצד אתם יודעים איזה מידע מעניין אותי ?
במהלך תקופת האפיון של המרכז ובשנת פעילותו הראשונה יבוצע אפיון צרכים של כל אחת מהחברות באיגוד המתכת והחשמל אשר במהלכו יוגדרו בצורה ממוקדת תחומי הפעילות של החברות, אילו הזדמנויות עסקיות היא מעוניינת לקבל ומהי צורת התקשורת העדיפה עליה.

כל הזדמנות עסקית המגיעה למרכז עוברת תהליך של עיבוד, סינון והתאמה לפרופיל הפעילות שהוגדר ולאחר מכן נשלחת לחברות הרלוונטיות ע"פ תחום פעילותן והפרופיל שהגדירו.

בנוסף, כל חבר יוכל לחפש במערכת מידע אשר מעניין אותו וכן להגדיר ולעדכן את פרופיל פעילותו ואת סוג המידע שברצונו לקבל.

כמה הצעות אקבל מהמרכז להזדמנויות ?
מס' ההזדמנויות העסקיות שתקבל תלוי בתחום הפעילות של מפעלך ובסוגי ההזדמנויות שהגדרת שברצונך לקבל. ככלל, המרכז יעביר הזדמנויות רלוונטיות בלבד, ולכן מספר ההזדמנויות שיועברו יהיה נמוך יחסית להיקף ההזדמנויות שמועלות באפיקים פומביים.

מאידך, רמת המיקוד הגבוהה של הזדמנויות אלה מאפשרת קבלת הזדמנויות אשר רמת התאמתן לארגונך גבוהה לעין שיעור ממאגרי מידע ואתרים אוטומטיים המשרתים אלפי פונים.

כיצד ניתן לפרסם הצעות / בקשות עסקיות ?
ניתן להוסיף הזדמנות עסקית חדשה. לאחר הוספת ההזדמנות נציג המרכז יבדוק את ההזדמנות, יקשור אותה לארגונים המתאימים ויעביר להם את פרטי הצעה (קישור ומשלוח ההזמנה ייעשה בתוך 2 ימי עבודה).

 

אם יש לך הזדמנות עסקית רלוונטית תוכל להוסיף אותה למערכת והמידענים שלנו יפיצו אותה לכל הארגונים הרלוונטיים.

אנו זמינים לכל שאלה

בהצלחה

צוות המרכז

 

מרכז הזדמנויות עסקיות, גירסה 1.5
המערכת פותחה על ידי חברת